Liqeni fiton ndeshjën me Albionet 8 me 5

Opoja Sport
Liqeni fiton ndeshjën me Albionet 8 me 5

Në ndeshjën e javës së dytë në Proligën Regjionale të Prizrenit, u zhvillua ndeshje në mes të KF Liqenit dhe KF Albionet. 

Rezultati përfundimtar i këtij takimi KF Liqeni 8:5 KF Albionet.

KF Liqeni po vazhdon me fitore, ai në kampionatin në Proligën Regjionale të Prizrenit 2015/16 u shpall kampion i ligës, KF Liqenit nga Breznja e Dragashit i deshirojmë suksese të më tejshme.

© Opoja.net

 

Nga 50 mostra të testuara, 4 mësimdhënës dhe një nxënëse dalin pozitiv në Sh.M.L.”Ruzhdi Berisha” në Dragash

Fisnik Guri

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj

Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net