Liria-Prishtina, hap xhiron e dytë

Sport
Liria-Prishtina, hap xhiron e dytë

Dueli ndërmjet Lirisë dhe Prishtinës, është përcaktuar si hapës i xhiros së dytë të Superligës së Kosovës në futboll, ka bërë të ditur FFK-ja sot, shkruan Opoja.net.

Takimi luhet në Prizren, në “Përparim Thaçi” ndërsa është ndeshja e vetme që zhvillohet të shtunën prej orës 16.

Të gjitha duelet tjera të Superligës, zhvillohen të dielën prej orës 16:00

Kante po largohet nga Chelsea?

Kushtrim Guraj

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj

Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net