Opoja.net

Lista e dhjetorit, Kosova nuk lëviz

Sport
Lista e dhjetorit, Kosova nuk lëviz

FIFA ka publikuar sot listën e fundit të renditjes së përfaqësueseseve për këtë vit.

Kosova, ashtu sikurse edhe në muajin e kaluar – nuk ka lëvizur nga vendi dhe ka mbetur në pozitën e 165 të renditjes së përgjithshsme të FIFA-së.

p

Dikur Maradona thoshte: Çfarë lojtari kemi humbur për shkak të kokainës!

Kushtrim Guraj

Ermal Bojaxhiu nga Plava, pjesë e Bundesligës gjermane

Fari Kolloni

Muriqi së paku dy javë jashtë fushës

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net