LIVE: K.F Opoja – K.F Lugu i Baranit 1:1

Opoja Sport

Opoja.net transmeton drejtpërdrejt ndeshjen në mes të K.F Opoja – K.F Lugu i Baranit, gjithashtu Opoja.net do të transmeton të gjitha ndeshjët gjatë sezonit për Klubin e futbollit “Opoja”.


Ka përfunduar ndeshja KF “Opoja” – KF “Lugu I Baranit 1:1


Edhe 5 minuta pa përfunduar ndeshja ka barazuar KF “Lugu i Baranit”


Ka filluar pjesa e dytë e lojës në mes KF “Opoja” – KF “Lugu i Baranit, KF Opoja ka shënuar në pjesën e parë.


Përfundon pjesa e parë.

FIRMA JUAJ +383 45563059

Minuta e 35 Opoja kalon në epërsi, golashënues Ditëlind Reshiti kapiteni i ekipit Opojar.


Kushtetë atmosferike në këto momente janë të veshtira pas shiut.


Gjithçka gati, Lojtarët dalin në fushë. Forca Opoja!


K.F Opojën ka filluar me këtë përberje:

image

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni

Interi jep lajmin e shumëpritur, ylli i madh po rikthehet në skuadër

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net