LIVE: KF Minatori – KF Opoja 2:1

Opoja Sport
LIVE: KF Minatori – KF Opoja 2:1

Në xhiron e katërt të Kupës së dytë të Kosovës, zhvillohet ndeshja në mes KF “Minatori” – KF “Opoja”, futbollistët nga Opoja kanë udhetuar për në Magure të Sllatinës, vëndi ku po zhvillohet ndeshja.


Ndeshja ka përfunduar, KF Minatori – KF Opoja 2:1.

Gjithçka gati, ndeshja po fillon. Forca Opoja !


Formacioni për Klubin e Opojës:

1 Zekri Alija; 2 Senat Maliqi; 3 Eshref Kryeziu; 4 Driton Sinani; 5 Pajtim Shala; 6 Behar Rifaj; 7 Nedim Zaimi; 8 Nadir Flugaj; 9 Ditëlind Reshiti; 10 Elbasan Bahtijari; 11 Ard Kalanderi.

Muric, debuton me skuadrën e re

Fari Kolloni

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net