Opoja.net

Live: KF Opoja – KF Leshani 3:0

Opoja Sport
Live: KF Opoja – KF Leshani 3:0

Në xhiron e shtatë të Ligës së Dytë të Kosovës, Grupi A, zhvillohet ndeshja në mes të KF “Opojës” – KF “Leshanit”, futbollistët nga Opoja presin në stadiumin e qytetit të Dragashit, futbollistët e Leshanit.


Përfundon ndeshja OPOJA-LESHANI 3-0.
Golashenues: Ardi Kalanderi, Driton Sinani dhe Nedim Zaimi.
Portieri ynë Zikri Alija ka mbrojtur një penalti.
Lojë e shkëlqyer e Opojës dhe njëherit fitorja e parë në këtë sezon. Forca Opoja!


Gjithçka gati ! Ndeshja po fillon.


Formacioni për KF Opoja: Zekri Alija; Senat Maliqi; Eshref Kryeziu; Dritan Sinani; Ylli Qafleshi; Behar Rifaj; Nedim Zaimi; Elbasan Bahtijari; Ard Kalanderi; Sabrit Saiti; Nadir Flugaj.

(Opoja.net)

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net

Lista prej 278 fermerëve perfitues të subvencioneve nga komuna e Dragashit

Opoja.net

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net