Opoja.net

Liverpool dhe Man City në garë për mbrojtësin e Inter

Sport
Liverpool dhe Man City në garë për mbrojtësin e Inter

Liverpool dhe Manchester City kanë nisur garën për mbrojtësin e Inter.

‘Calciomercato’ raporton se dy gjigantët e Premierligës janë në garë për mbrojtësin e Inter, Alessandro Bastoni, transmeton lajmi.

Mbrojtësi ka pasur paraqitje të nivelit më të lartë nën urdhrat e Antonio Conte, duke tërhequr kështu vëmendje të madhe.

20 vjeçari bëri sezon të madh, duke u pëlqyer tashmë shumë nga trajneri i Man City, Pep Guardiola.

Liverpool në anën tjetër po kërkojnë një zëvendësues për Dejan lovren, dhe Bastoni shihet si ideali.

Por, të dy skuadrat angleze do të kenë telashe, pasi edhe Inter po tenton ta bind lojtarin për rinovim kontrate.

Loading...

Mos i humb

Dy skuadra të mëdha e dëshriojnë Xherdan Shaqirin

Opoja.net

Si mund të përfundoj La Liga? Këto janë tri opsionet

Opoja.net

Një milion euro nga Lionel Messi për të luftuar koronavirusin

Opoja.net

La Liga merr vendim të dhimbshëm

Opoja.net

Liverpooli i prinë garës për transferimin e Milot Rashicës nga Werder Bremeni

Opoja.net

Suspendohen Lojërat Olimpike

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net