Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Sport
Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Jota ështëtani lojtar i Liverpoolit.

Diogo Jotta është zyrtarizuar si lojtar i Liverpoolit sonte

Sulmuesi i krahut të Wolverhampton u përfol mbrëmë që do të jetë transferi i tretë i kampionit të Anglisë, Liverpool.

E doli që thashethemet për të janë të vërteta.

Liverpool ka kompletuar nënshkrimin me sulmuesin e Ëolves për shumë 40 milionë funte, por kjo shumë mund të shkojë në 45 milionë funte nëse Liverpool fiton trofe këto sezone.

Arritja e Jotas në Anfield shënon edhe një largim nga Liverpool që është Ki-Jana Hoever që është transferuar në Ëolves për 10 milionë funte, plus bonuse.

Stadiumi “Fadil Vokrri” pritet të bëhet me 21 mijë ulëse

Kushtrim Guraj

Zidane pas humbjes kundër Shakhtarit: Do ta gjej një zgjidhje

Kushtrim Guraj

FIFA publikon renditjen e re – Kosova dhe Shqipëria pësojnë rënie në ranglistë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net