Opoja.net

Llamba e fuqishme që mund të shfrytëzohet edhe për pjekjen e ushqimit

Teknologji

Flashtorch është një llambë shumë e fuqishme, që ka mundësi të ndez edhe zjarr.

Intensiteti lartë i dritës që e lëshon, i mundëson kësaj pajisjeje që prej një llambe të zakonshme, të kthehet në atë që duket sikur flakë hedhës, transmeton Telegrafi.

Në të është integruan një opsion i sigurisë, që i mundëson ta ndalojë ndezjen e padëshiruar, që të mos shkaktohet ndonjë aksident.

Kjo llamba që vjen edhe në madhësi të ndryshme, mund të shfrytëzohet edhe për pjekje të ushqimit, duke e bërë shumë praktik për udhëtimet në ambient të hapur.

Mund të shfrytëzohet edhe në veprimtari të ndryshme, prej atyre që iu nevojitet drita, si dhe kanë nevojë që të ndezin zjarre të ndryshme. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Si të kuptoni nëse dikush ka hapur email-in që i keni dërguar

Opoja.net

Facebook do të paguaj për regjistrimin e bisedave tuaja

Opoja.net

Kosovarët kanë gati 1 milionë profile në Facebook, 680 mijë në Instagram

Opoja.net

Facebook sugjeron “rregulla të reja për internetin”

Opoja.net

Koronavirusi, Apple paralajmëron përdoruesit e saj

Opoja.net

YouTube festoi ditëlindjen e 15-të, platforma që ka sjellë revolucion

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net