Opoja.net

Lojtarët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin

Sport
Lojtarët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin

Dje është zhvilluar një nga ndeshjet më interesante të Superligës së Kosovës në futboll, në mes të Gjilanit dhe Llapit.
Ndeshja ka përfunduar me rezultat 2 me 2.
Para takimit futbollistët llapjan e kanë falur namazin në fushë.

Loading...

Mos i humb

Po largohet nga Man City? Guardioola ia mbyll gojën të gjithëve

Fari Kolloni

Inter gjen zëvendësuesin e Skriniar

Fari Kolloni

Milan sfidon Arsenalin për këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Pandemia lë me pasoja Barcelonën, 100 milionë euro humbje

Fari Kolloni

Zyrtare, lojtari i Milanit transferohet në La Liga

Fari Kolloni

Po arrihet marrëveshja e shumëpritur, Juventus pranë nënshkrimit me yllin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net