Opoja.net

Luis Suarez zbret në Milano

Sport
Luis Suarez zbret në Milano

Inter Miami ka bërë ofertë për sulmuesin uruguaian Lusi Suarezin.

Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka marrë një ofertë të majme nga skuadra amerikane Inter Miami.

Mësohet se Suarezi është joshur nga oferta dhe ideja për të vazhduar karrierën në SHBA pas kontakteve me David Beckhamin, i cili ka në pronësi ekipin, Inter Miami.

Suarezi është pjesë e Barcelonës prej vitit 2014 dhe deri më tash ka shënuar 196 gola në të gjitha garat.

Sulmuesi 33-vjeçar ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2021 me mundësinë e vazhdimit edhe për një vit tjetër. Suarezi karrierë në Evropë ka bërë edhe te Liverpooli, Ajaxi e Groningeni.

Loading...

Mos i humb

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net