Opoja.net

Lukaku shënon një gol të jashtëzakonshëm

Sport
Lukaku shënon një gol të jashtëzakonshëm

Një gol i jashtëzakonshëm është shënuar nga Lulaku.

Romelu Lukaku ka shënuar një super gol në minutën e 9-të për Belgjikën.

Goli erdhi pas një krosimi të gjatë, ku Lukaku e pranoi shumë mirë topin dhe mandej shënoi me të majtën e tij.

“Ekonomikisht, do ta shisja Messin në verë”

Kushtrim Guraj

Neymar: Dua të luaj me Messin nga sezoni i ardhshëm

Kushtrim Guraj

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net