Opoja.net

Majlinda Kelmendi nderohet nga konsullata e Kosovës në Paris (Foto)

Opoja Sport
Majlinda Kelmendi nderohet nga konsullata e Kosovës në Paris (Foto)

Majlinda Kelmendi fitoi medaljen e Artë në Grand Slamin e xhudos që u mbajt në Paris të Francës.

Xhudistja kosovare po nderohet nga gjithë institucionet dhe personalitetet më të larta shtetërore brenda dhe jashtë Kosovës.

Së fundi ajo u nderua edhe nga Konsullata e Kosovës në Paris.

Konsulli, Mitat Fejza e quajti “E Arta e Kosovës”, sportisten më të mirë jo vetëm në Kosovë. /IndeksOnline/

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj

Lëndohet edhe një mbrojtës i Juventusit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net