Opoja.net

Majlinda nuk do të flasë deri në fund

Sport
Majlinda nuk do të flasë deri në fund

Xhudistja numër një e botës në kategorinë deri në 52 kilogramë, Majlinda Kelmendi, para një ore ka arritur në Brazil, ndërsa me autobus është nisur drejt fshatit olimpik në Rio, shkruan Opoja.net.

Sipas raportit të Radio Kosovës, përmes të dërguarit Arben Berisha, ekipi olimpik i Kosovës ka qenë në përbërje Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova, trajneri Driton Kuka dhe kreu i FXHK-së, Agron Kuka.

Ndërkaq, raporti gjithashtu ka bërë të ditur se Majlinda nuk do të jep asnjë prononcim për media gjatë Lojërave Olimpike derisa të përfundojnë garat për te.

© Opoja.net

Klopp mendon shitjen e Shaqirit

Kushtrim Guraj

Vdekja e Maradonës, tri ditë zie në Argjentinë

Kushtrim Guraj

Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net