Opoja.net

Man City – Liverpool, publikohen formacionet zyrtare

Sport
Man City – Liverpool, publikohen formacionet zyrtare

Manchester City dhe Liverpool do të përballev sot nga ora 21:15.

City dhe Liverpool përballen në një ndeshje që tashmë nuk ka rëndësinë më të madhe të mundshme, pasi ‘Reds’ futen si kampionë.

Pjesë interesante pritet të jetë ajo kur lojtarët futen në fushë, me ‘Citizens’ që pritet të bëjnë korridorin e nderit për Liverpool.

Ndeshja mes Manchester City dhe Liverpool do të luhet me fillim nga ora 21:15.

Më poshtë lajmi ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje.

City:

Liverpool:

Loading...

Mos i humb

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni

Manchester City në epërsi pas gabimit amatoresk të yllit të Real Madridit

Fari Kolloni

Lazio – Muriqi, vjen lajmi me i fundit nga Italia

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi kujton medaljen e artë të Kosovës në Rio

Fari Kolloni

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net