Opoja.net

Man Utd duhet të reagojë shpejtë, Pochettino në negociata me një klub tjetër

Sport
Man Utd duhet të reagojë shpejtë, Pochettino në negociata me një klub tjetër

Drejtuesit e Manchester United duhet të marrë një vendim për të ardhmen e Ole Gunnar Solskjaer sa më shpejtë që është e mundur, dhe të emërojnë në vend të tij Mauricio Pochettinon.

Argjentinasi konsiderohet favorit për zëvendësimin e Solskjaer, dhe thuhet se kontaktet kanë filluar.

Por, Manchester United duhet të reagojë shpejtë nëse dëshiron Pochettinon, pasi është mësuar se një tjetër skuadër evropiane po kërkon shërbimet e tij.

Ole Gunnar Solskjaer ka marrë drejtimin e Manchester United në vitin 2018, duke zëvendësuar Jose Mourinhon

The post Man Utd duhet të reagojë shpejtë, Pochettino në negociata me një klub tjetër appeared first on FaktePlus.

Kështu nuk e keni parë kurrë Leo Messin, po vuan në Barcelonë

Kushtrim Guraj

Messi dhe De Jong nuk udhëtojnë në Ukrainë me Barcelonën

Kushtrim Guraj

Shaqiri mungon ndaj Atalntas shkaku i lëndimit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net