Opoja.net

Man Utd ka gati 40 milionë për Diop

Sport Uncategorized
Man Utd ka gati 40 milionë për Diop

Issa Diop mund t’i bashkohet Unitedit në merkaton e janaritManchester United ka bërë gati 40 milionë funte për qendërmbrojtësin e West Ham United, Issa

Diop, sipas The Sun.“Djajtë e Kuq” e duan me cdo kusht 23-vjeçarin, për të cilin interesohen edhe Chelsea dhe Tottenham.Diop ka bërë 15 paraqitje në Premier League për West Ham këtë sezon.

Loading...

Mos i humb

Burnley i ofron 28 milionë euro për Muriqin

Opoja.net

Messi për vdekjen e Bryant: S’kam fjalë, një gjeni i vërtetë na braktisi

Opoja.net

Amir Rrahmani i mrekullueshëm, tregon pse e bleu Napoli

Opoja.net

Vedat Muriqi vazhdon me formën e jashtëzakonshme, shënon në derbin e madh

Opoja.net

Muller shënon golin e 100-të në ‘Allianz Arena’

Opoja.net

Valencia e mundi Barcelonë pas 13 viteve, fërkon duart Real Madridi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net