Manchester City-Wolves, shënohet gol i jashtëzakonshëm

Sport
Manchester City-Wolves, shënohet gol i jashtëzakonshëm

Po vazhdon të zhvillohet ndeshja mes Manchester Cityt dhe Wolves.

Manchester City është duke e mposhtur 1-0 Wolvesin.

Pas 19 minutave lojë, ekipi i Pep Guardiolës më në fund ka arritur të shënojë golin e epërsisë, pas disa tentimeve të njëpasnjëshme.

Ishte De Bruyne ai që shënoi për 1-0 nga pika e bardhë, penallti e fituar po nga vet ai, për ta shënuar golin e parë për Cityn 2020/21.

Mbyllet pa fitues drama në ‘San Siro’, Kumbulla ia siguron një pikë Romës

Kushtrim Guraj

Ministri italian konfirmon se kanë nisur hetimet kundër Ronaldos

Kushtrim Guraj

Alban Shillova flet pas rikthimit në fushat e blerta, ka një mesazh edhe për sfidën ndaj Ballkanit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net