Opoja.net

Manchester United dhe Manchester City në garë të madhe për dy super-lojtarët e Seria A

Sport
Manchester United dhe Manchester City në garë të madhe për dy super-lojtarët e Seria A

Manchester United dhe Manchester City në garë për dy yjet e Serie A.

Të dyja klubet angleze janë të interesuara për mbrojtësin e Napolit Koulibaly dhe atë të Interit Skriniar.

Guardiola dëshiron një qendër mbrojtës dhe ka hedhur sytë drejt Serisë A.

Koulibaly ka qenë objektivi kryesor i Cityt në merkato, por Guardiola mund të pranojë edhe Skrinjarin e Interit në një shkëmbim me Agueron.

Manchester Unite ka qenë prej kohësh e interesuar për Skrinjarin, por si në rastin e rivalëve mund të ndryshojnë mendim dhe të synojnë Koulibalyn

Për dy mbrojtësit e Serisë A kanë shprehur interes edhe ekipe të tjera të mëdha si Bajern Mynih apo PSG.

Loading...

Mos i humb

Bonaventura përshëndetet me Milanin

Fari Kolloni

Cavani aty ku askush s’e pritse

Fari Kolloni

Ndeshjet në Evropë, UEFA ua cakton laboratorin për testet e Covid-19 klubeve kosovare

Fari Kolloni

Manchester United i ofron 55 milionë euro yllin nga Serie A

Fari Kolloni

Milan identifikon zëvendësuesin e Bonaventuras

Fari Kolloni

E mposht Ronaldon, Dybala shpallet më i miri i sezonit në Serie A

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net