Opoja.net

Maradona dërgohet në spital

Sport
Maradona dërgohet në spital

Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona, është shtruar në spital në La Plata.

Mediat argjentinase raportuan se ai u dërgua në spital për shkak se ishte infektuar me koronavirus.

Megjithatë, kjo është hedhur poshtë nga një zëdhënës i tij, i cili ka thënë se dërgimi i tij në spital nuk ka të bëjë me Covid-19 apo ndonjë sëmundje tjetër.

Maradona i mbushi 60 vjet më 30 tetor dhe tha dëshira e tij për ditëlindje ishte që Napoli ta fitojë titullin në Serie A.

The post Maradona dërgohet në spital appeared first on FaktePlus.

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Interit, tri mungesa të mëdha

Kushtrim Guraj

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj

Ujkani del pozitiv me Covid-19

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net