Opoja.net

Mbappe ia hap derën Realit: E ardhmja ime mund të jetë diku tjetër

Sport

Kylian Mbappe ka vënë të ardhmen e tij te Paris Saint-Germain para një dileme të madhe, duke thënë se ajo mund të jetë diku tjetër.

Fituesi i Kupës së Botës ka mare çmimin e lojtarit më të mirë të sezoni në Ligue 1, ndërsa ka bërë një deklaratë interesante rreth të ardhmes së tij.

Francezi ka kohë që po lidhet me një kalim te Real Madridi, por  PSG insiston se nuk do ta lejojë largimin e tij, ndërsa vlera në treg besohet të jetë rreth 250 milionë euro.

Paris Saint-Germain

@PSG_inside

??@KMbappe et son de meilleur joueur de ?

701 people are talking about this

“E ndjej se është koha që të kem më shumë përgjegjësi. Ndoshta këtu në Paris, do të isha i lumtur, por ndoshta edhe diku tjetër”, ka thënë sulmuesi francez kur është pyetur rreth të ardhmes së tij.

“Aktualisht jam në kulmin e karrierës time. Dua të provoj gjëra të reja dhe që mbaj përgjegjësi vetëm unë. Çfarëdo që ndodh, faleminderit nga të gjithë”, ka shtuar më tej Mbappe. /Telegrafi/

Mos i humb

Agjenti i Unitedit e ndoqi Vedat Muriqin ndaj Anglisë, raporte pozitive për të

Opoja.net

Çekët ndryshojnë mendje, ndeshjen ndaj Kosovës e zhvendosin nga Praga në Plzen

Opoja.net

Valon Berisha në formacionin e javës në Evropë

Opoja.net

“Gazzetta dello Sport” e përfshin Kosovën te “Hirushet”, që ëndërrojnë kualifikimin në Euro 2020

Opoja.net

Keane: Angli-Kosovë ndeshje e mrekullueshme, në pjesën e dytë anglezët mezi prisnin të mbaronte takimi

Opoja.net

Shkrimi special i The Telegraph: Rrëfimet e katër shqiptarëve nga Kosova që ishin për të shikuar ndeshjen

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net