Opoja.net

Mbillen fidanë me emrat e dëshmorëve, martirëve dhe të pagjeturve

Kosova
Mbillen fidanë me emrat e dëshmorëve, martirëve dhe të pagjeturve

Ditën Ndërkombëtare të Tokës, datë 22 Prill, Gjakova do t’ua dedikojë të gjithë atyre që dhanë jetën për lirinë e Kosovës.

Në nderim të dëshmorëve, martirëve dhe personave të pagjetur nga Komuna e Gjakovës, nesër në varrezat e martirëve në Çabrat do të bëhet mbjellja e fidanëve.

Secili prej këtyre fidanëve do të mbart emrin përkatës, thuhet në njoftimin e Grupit të Gjakovarëve

Mbjellja e fidanëve do të zhvillohen në të gjitha rajonet e komunës së Gjakovës në data të caktuara deri më 5 qershor 2019.

Loading...

Mos i humb

Vjosa Osmani e paraqet në Polici incidentin me deputetin e LDK-së

Opoja.net

Musliu tregon se pse ndodhi incidenti në Kuvend

Opoja.net

Flet deputeti që iu vërsul Osmanit, tregon arsyen e veprimit të tij

Opoja.net

Mbi 300 biznese janë mbyllur shkaku i pandemisë

Opoja.net

Foshnja 2 javëshe me koronavirus, kjo është gjendja e saj

Opoja.net

Në ShSKUK po trajtohen 282 pacientë me koronavirus, 17 në gjendje kritike

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net