Opoja.net

Me “Babble”, mësoni gjuhë të reja

Teknologji
Me “Babble”, mësoni gjuhë të reja

Mbi një milion njerëz janë duke e shfrytëzuar aplikacionin e ri për të mësuar një gjuhë të re.

Bëhet fjalë për aplikacionin “Babbel”. Mjafton që ta shkarkoni atë në telefonat e juaj dhe ju do të angazhoheni në mësimin e një gjuhe të re, shkruan Babbelmagazine.

Veçori e këtij aplikacioni është se do të mësoni të flisni rrjedhshëm dhe të shmangni fjalët që nuk do t’i përdorni asnjëherë. /Opoja.net/

Loading...

Mos i humb

Facebook dhuron maska mbrojtëse kundër koronavirusit

Opoja.net

Zgjerohet App Store – Apple e inkuadron edhe Kosovën

Opoja.net

Coronavirusi: A duhet ta pastrojmë telefonin shpesh?

Opoja.net

Superkompjuteri që identifikon kimikatet në përhapjen e koronavirusit

Opoja.net

Gati një aplikacion për koronavirusin, kjo është mënyra si do të funksionojë

Opoja.net

Bill Gates paralajmëroi për një pandemi për vite me rradhë: “Ne nuk jemi gati”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net