Opoja.net

Me lot në sy, pas shumë vitesh ylli i Milanit përshëndetet me ‘San Siron’

Sport
Me lot në sy, pas shumë vitesh ylli i Milanit përshëndetet me ‘San Siron’

Mes shumë emocioneve, Bonaventura përshëndetet me ‘San Siro’.

Mesfushori italian, Bonaventura, ka luajtur mbrëmë ndeshjen e fundit si lojtar i skuadrës së Milan.

Pas një dekade të kaluar me klubin ‘Rosoneri’, lojtari do të largohet gjatë kësaj vere, dhe kjo nuk ishte e lehtë aspak për të.

Bonaventura mbeti i fundit në fushën e blertë, duke u përshëndetur me terrenin ku luajti këto vite.

Në videon që po qarkullon në rrjetet sociale, lojtari shihet të ishte në emocione të mëdha.

Lojtari ka Beneventon dhe Torinon si opsione më të mundshme për të vazhduar karrierën.

Loading...

Mos i humb

Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Fari Kolloni

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net