Opoja.net

Me në fund, Kosova U21 fiton pas disa humbjeve radhazi

Sport
Me në fund, Kosova U21 fiton pas disa humbjeve radhazi

Kosova U21 ka arritur të fitorja e parë në grupin e saj 3 për Euro 2021 për grupmoshat U21. Kjo fitore e të rinjvë të Kosovës vjen pas një viti. Nga 9 shtatori i vitit të kaluar, kur Kosova U21 ishte mposhtur me rezultat 2-0 nga Anglia U21, djelmoshat e Rafet Prekazit nuk dinin për fitore Kosova U21 ka mposhtur sot me rezultat minimal Andorran për të arkëtuar tri pikët e para dhe për të menduar…

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net