Opoja.net

Mërgimtari gjobitet 1150 euro në Serbi

Rajoni

Një mërgimtar ka shprehur shqetësimin e tij pasi që  është dënuar nga policia serbe me gjobë prej 1 mijë e 150 euro.

Kjo pasi që siç e ka shpjeguar mërgimtari, policia serbe e ka ndaluar dhe e ka dënuar tri herë nga 50 euro për shkak të mos vendosjes së rrypit të sigurisë si dhe 1 mijë euro për mos vendosje në karrige të fëmijëve.

Ai ka sugjeruar që mërgimtarët të kenë kujdes.

Mos i humb

Sot në Cyrih prezantohet libri “Kurthet terminologjike në funksion të mohimit të gjenocidit në Kosovë”

Opoja.net

Njeriu që fitoi 5 miliardë dollarë në 48 orë

Opoja.net

Vendet e BE-së shpenzuan 7.8 miliardë euro për kafe

Opoja.net

Toka në rrezik! Pesë vjetët e fundit, periudha më e nxehtë e regjistruar ndonjëherë në planet

Opoja.net

Tregu evropian i veturave shënon rënie

Opoja.net

Kosova dhe Maqedonia e Veriut nisin bashkëpunimin në fushën e regjistrimit të bizneseve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net