Opoja.net

Messi i kërkon Barcelonës ta transferojë Agueron

Sport
Messi i kërkon Barcelonës ta transferojë Agueron

Messi e dëshiron Agueron në Barcelonë. Suarez do të jetë jashtë për një kohë pas operimit në gju dhe Messi e sheh bashkëkombasin si zëvendësuesin ideal të uruguaianit…

Sipas asaj që raporton The Mirror, Lionel Messi, i ka kërkuar trajnerit të ri, Quique Setien, që ta sjellë në ‘Camp Nou’ sulmuesin e Manchester City, Sergio Aguero.

Ata janë shokë shumë të mira te ekipi i Argjentinës dhe Messi e do tani edhe në Barça.

Raportohet se Messi dhe Setien kanë pasur një takim së bashku ku kanë folur për shumë gjëra dhe besohet gjithashtu edhe për çështjen e sulmuesit, pasi Luis Suarez do të jetë jashtë për një kohë.

Messi raportohet se beson se Aguero do të ishte zëvendësuesi ideal për Suarez, pas operimit në gju dhe mund të jetë jashtë për pjesën e mbetur të sezonit. /Gazeta Express/

Loading...

Mos i humb

Zbulohet arsyeja se pse Muriqi nuk ka shënuar gol qe tri ndeshje

Opoja.net

Sot rinis lufta për titull në Ligën e Kampionëve me dy superndeshje

Opoja.net

Pas Smajlajt, edhe Luiza Gega shpallet kampione Ballkani

Opoja.net

Përfaqësuesit ndërkombëtarë të pingpongut vizitojnë KOK-un

Opoja.net

Maqedonasit kufizojnë shqiptarët për ndeshjen e 26 marsit, bileta vetëm me kartë identiteti

Opoja.net

Kjo është skuadra e radhës nga Premierliga që kërkon Muriqin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net