Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Sport
Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Edhe pse Simon Kjaer ka performuar shumë mirë së bashku me Alessio Romagnoli, Milan dëshiron të sjellë një rikthim të nivelit të lartë në shtator për të shmangur çështjet e thella.

Sipas botimit të sotëm të Corriere Dello Sport, Milani është shumë i interesuar për Nikolla Milenkoviç, përcjell ORAinfo.

Sidoqoftë, ylli i Fiorentinës ka një çmim shumë të lartë se presidenti Rocco Commisso duket se nuk do të shkojë më poshtë.

Kuqezinjtë duan të përfshijnë Lucas Paqueta në marrëveshje, pasi ai në të kaluarën ka qenë në radarin e Fiorentinës.

Për më tepër, braziliani nuk ka arritur të bëjë përshtypje dhe Paolo Maldini dëshiron të shmangë bërjen e një humbje të madhe në investimin prej 38 milionë euro të bërë në janar 2019.

FIRMA JUAJ +383 45563059

22-vjeçari serb me siguri do të përforconte mbrojtjen dhe do do të luante përkrah kapitenit Romagnoli.

Prandaj, Milani është në kontakte të shpeshta me agjentin e tij Fali Ramadani, duke diskutuar gjithashtu të ardhmen e Ante Rebic. /ORAinfo/

Barcelona merr vendimin e papritur për Suarezin

Fari Kolloni

Ylli i madh arrin marrëveshje personale me Barcelonën

Fari Kolloni

Zyrtare: Edon Zhegrova është i Baselit

Opoja.net

Ylli i Real Madrid tregon pse e zgjodhi Milanin për t’u transferuar

Fari Kolloni

Liverpool dhe Real Madrid në luftë të madhe për Mbappen!

Fari Kolloni

Befason Joviç , dëshiron t’i bashkohet kësaj skuadre

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net