Opoja.net

Milan hyn në garë për mbrojtësin 30 milionësh

Sport
Milan hyn në garë për mbrojtësin 30 milionësh

Milani është takuar me përfaqësusit e mbrojtësit të Norwich City, Ben Godfrey përpara një përpjekjeje të mundshme për ta nënshkruar atë gjatë verës.

Calciomercato kohët e fundit raportoi se në javët e kaluara, Milani dhe Roma kanë shfaqur interes, por ka pasur një zhvillim domethënës, përcjell ORAinfo

Javën e kaluar, menaxhmenti Rossoneri u takua me ndërmjetësit e lojtarit në një hotel të njohur Milanese dhe shprehu interes për 22-vjeçarin, me vlerë 30 milionë euro, pavarësisht nga transferimi i Norwich në Championship.

Menaxhimi i Kanareve duket se nuk dëshiron të bëjë zbritje, por Milani është serioz në lidhje me kryerjen e negociatave.

Interesim për lojtarin ka edhe gjiganti gjerman Bayern Munich.

Loading...

Mos i humb

Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Fari Kolloni

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net