Opoja.net

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Sport
Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Milani ka mposhtur 3:0 Lazion si mysafire për t’ia zbehur dukshëm shanset për titull kampioni në Serie A.

Hakan Calhanoglu, Zlatan Ibrahimoviq dhe Ante Rebiq shënuan golat për fitoren në xhiron e 30-të.

Me fitoren e 13-të këtë sezon, Milani ngrihet në pozitën e gjashtë me 46 pikë të tubuara, dy më pak se Roma që është e pesta.

Lazio ngel në kuotën e 68 pikëve, me distancë prej shtatë pikëve nga Juventusi që i prin tabelës.

Loading...

Mos i humb

Barcelona 3:1 Napoli, këto janë notat e lojtarëve

Fari Kolloni

Kompletohen çiftet çerekfinaliste, mësohet se kush me kë do të përballet

Fari Kolloni

Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Fari Kolloni

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net