Opoja.net

Miqësorja me Suedinë: Kosova me disa mungesa

Sport
Miqësorja me Suedinë: Kosova me disa mungesa

Menaxheri i kombëtares Bajram Shala edhe ndihmës selektori Muharrem Sahiti, janë paraqitur në konferencë për media.

Ata kanë folur për ndeshjen me Suedinë dhe mundësinë.

“Ndeshja është jashtë kalendarit të FIFA-s dhe lojtarët kryesorë do të mungojnë”.

(Foto: Telegrafi/Ridvan Slivova)

“Jemi duke biseduar me disa lojtarë të Kosovës të cilët gjenden në Skandinavi për të luajtur në këtë ndeshje”.

“E para nuk është datë e UEFA dhe vështirë është të grumbullohen lojtarët e grupit A por jemi duke bisedua me disa lojtarë që i kemi në shtetet skandinave dhe këto ditë po presim se cili lojtar do të na bashkohet nga jashtë”.

“Herolind Shala pritet që të vijë”. ka thënë Sahiti. /Gazeta Sheshi/

Loading...

Mos i humb

Man City – Liverpool, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Zyrtare: Ylli i Real Madridit tashmë lojtar i Interit

Fari Kolloni

Conte ja rrëmben dy yje Cheleas

Fari Kolloni

Ylli i madh arrin në Mynih për testet mjekësore te Bayern

Fari Kolloni

Lojtari nga Kosova shënon gol të bukur për Bayern Munich II

Fari Kolloni

Guardiola konfirmon largimin e yllit të madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net