Opoja.net

Miqësorja Shqipëri-Kosovë më 11 nëntor

Sport
Miqësorja Shqipëri-Kosovë më 11 nëntor

Shqipëria dhe Kosova do të përballen në mes vete në miqësoren vëllazërore, e cila do të luhet të mërkurën e 11 nëntorit, duke filluar nga ora 16:00 në stadiumin “Elbasan Arena”.

Lajmin e ka bërë të ditur Federata e Futbollit të Kosovës.

The post Miqësorja Shqipëri-Kosovë më 11 nëntor appeared first on FaktePlus.

Vdekja e Maradonës, tri ditë zie në Argjentinë

Kushtrim Guraj

Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Kushtrim Guraj

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net