Opoja.net

Modeli bazë iPhone 12 pritet të vijë me tri kamera

Teknologji
Modeli bazë iPhone 12 pritet të vijë me tri kamera

Apple, modelin bazë te seria iPhone 11 e ka sjellë me dy kamera ndërsa versionet Pro dhe Pro Max me nga tri kamera. Tani, duket se seria e re iPhone 12 do të vijë me specifika të njëjta sa i përket kamerës. Sipas videos së postuar në YouTube nga Pigtou, duket se modeli bazë iPhone 12 mund të përditësohet nga dy në tri kamera. Por, kjo nuk nënkupton se versionet Pro dhe Pro Max do të kenë katër kamera. Gjithashtu, kujtojmë se javën e kaluar janë zbuluar edhe çmimet e serisë iPhone 12, ku thuhet se mund të startojë me çmim prej 649 dollarë (rreth 585 euro). The post Modeli bazë iPhone 12 pritet të vijë me tri kamera appeared first on Gazeta Express.,

Loading...

Mos i humb

Gaming Van Kosova, furgoni lëvizës me lojëra të ndryshme të PlayStation (VIDEO)

Opoja.net

Astronautët nisen drejt orbitës nga toka amerikane

Opoja.net

Shumë investime në fushën e IT-së, pak efiçencë (VIDEO)

Opoja.net

SpaceX: Astronautët e NASA-s pritet të tentojnë sërish nisjen në hapësirë

Opoja.net

Fluturimi i Space X shtyhet për shkak të motit (VIDEO)

Opoja.net

Mbyllja e fabrikës së Nissanit në Barcelonë përcillet me protesta (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net