Opoja.net

Modeli i ri i telefonave Samsung me defekte

Modeli i ri i telefonave Samsung, Galaxy S20 Ultraphone, i cili ka dalë në shitje muajin e kaluar duket se ka probleme teknike. Sipas raportit të ‘’Digital Trends’’, të mërkurën disa njerëz kanë pasur probleme me ekranin dhe xhamin e kamerës të telefonave. Në forumin e përdorueseve të Samsungut, shumë njerëz janë ankuar. Dikush ka treguar se xhami i kamerës është çarë pa rënë në tokë dhe pa u dëmtuar në ndonjë mënyrë tjetër, raporton CNET, transmeton Koha. Një çift ka treguar se i njëjti dëmtim ju ka ndodhur edhe atyre. Ndërsa një person tjetër me problemin e njëjtë, ka treguar se ka provuar t’ia ndërroj xhamin kamerës, mirëpo nuk ka pasur xham në dispozicion dhe i kanë thënë të kthehet pas tri javëve. Kompania ‘’Samsung’’ nuk ka dashur të komentoj për këtë problem. The post Modeli i ri i telefonave Samsung me defekte appeared first on Gazeta Express.,

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto