Opoja.net

Mohimi i gjenocidit në Srebrenicë

Rajoni
Mohimi i gjenocidit në Srebrenicë

Në javën që shënon 25-vjetorin e gjenocidit në Srebrenicë, Radio Evropa e Lirë kujton dhe kontrollon deklaratat e udhëheqësve të Serbisë, që zyrtarisht nuk e pranojnë gjenocidin.

Loading...

Mos i humb

Pas infektimit me koronavirus, Erion Veliaj niset drejt Turqisë për shërbim

Opoja.net

Koronavirusi mund të shtyjë regjistrimin e popullsisë

Opoja.net

Ky është parashikimi i Bill Gates për fundin e pandemisë

Opoja.net

Komuniteti ndërkombëtar, i brengosur lidhur me projektligjin për UÇK-në

Opoja.net

273 mijë raste të reja në botë me koronavirus brenda 24 orëve

Opoja.net

Kosova prin me vdekje në rajon, pacientët po lajmërohen “me vonesë” në spitale

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net