Opoja.net

Momenti emocional kur kampioni i ri i botës takon nënën e tij të sëmurë

Sport

Charlie Edwards shpërtheu në lot, teksa ia shfaqte nënës së tij titullin e fituar

25-vjeçari mposhti Cristofer Rosales në mbrëmjen e djeshme për t’u bërë kampion botëror i peshave të lehta në WBC.

 

Dhe ai, vazhdoi drejt zhveshtores për të festuar me familjen e tij, transmeton IndeksOnline.

Nëna e Edwards, Terry është e paralizuar pas betejës me kancerin, por ajo ishte në ”O2 Arena” për ta parë djalin e saj.

Kampioni i ri më pas tha:

”Kam ëndërruar këtë që nga fëmijëria. I kam dhënë këtij sporti gjithçka – madje, edhe kur kisha ngritje dhe rënie në formë, nuk ndalova së besuari”./IndeksOnline/

Loading...

Mos i humb

Befasi në formacionet Tottenham – Arsenal

Fari Kolloni

Ish- volejbollistja e njohur shqiptare humb jetën si pasojë e koronavirusit

Fari Kolloni

Stien tregon arsyen pse Griezmann u largua pas pjesës së parë në fitoren e Barçës kundër Valladolidit

Fari Kolloni

Coutinho merr vendimin për të ardhmen pas finales së LK-së

Fari Kolloni

Barca po e blindon këtë lojtar

Fari Kolloni

Barcelona – Neymar, ky është lajmi i fundit

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net