Opoja.net

Momenti kur Berisha shpërthen dhe i dërgon mesazh kritikëve: “Po shqyhemi në fushë për Kosovën”

Sport
Momenti kur Berisha shpërthen dhe i dërgon mesazh kritikëve: “Po shqyhemi në fushë për Kosovën”

Valon Berisha, mesfushori i Kombëtares së Kosovës, është shprehur i nervozuar pas humbjes së Dardanëve në “Fadil Vokrri”.

Kosova u mposhtë 0-1 nga Sllovenia në Prishtinë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Humbja e dytë me radhë kjo pas disfatës kundër Maqedonisë të enjten, derisa kjo është humbja e gjashtë në shtatë takimet e fundit për ekipin e Bernard Challandes – thjesht diçka nuk po shkon në ndeshjet e fundit me ‘Dardanët’.

Tifozët kanë nisur të humbin durimin, t’i kritikojnë futbollistët, për ta ka një mesazh Valon Berisha, raporton Front Online.

The post Momenti kur Berisha shpërthen dhe i dërgon mesazh kritikëve: “Po shqyhemi në fushë për Kosovën” appeared first on Front Online.

Maldini e pranon intersin e Milan për Thauvin

Kushtrim Guraj

Shtyhet shorti i 1/16 së finales së Kupës

Kushtrim Guraj

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net