Opoja.net

Momenti kur shmanget tragjedia për një “fije floku”

Kuriozitete
Momenti kur shmanget tragjedia për një “fije floku”

Për “një fije floku” është shmangur tragjedia në një autostradë në Itali..

Një shofer i dehur rumun që po mbante timonin e një kamioni, për më shumë se tre kilometra kishte vozitur në korsinë e kundërt, transmeton lajmi.net.

Ai voziste “zig-zag” duke shmangur përplasjet e drejtpërdrejta me makinat e tjera.

Shoferi po lëvizte në drejtim të Genoas, kur vendosi të ndalet për një pauzë disa minutëshe. E kur sërish u rikthye në kamion u fut në drejtimin e kundërt, shoferë të shumtë ia bënin me drita për t’i treguar për gabimin që po bënte

Megjithatë ai arriti të ndalet dhe ta rikthejë kamionin, duke hasur në patrullë policie.

E pasi që i është nënshtruar tetit të alkoolit, është konstatuar se kishte përqindje të madhe të alkoolit në gjak, me ç’rast i është konfiskuar kamioni dhe është detyruar të paguaj gjobë prej 6,500 euro. /Lajmi.net/

Loading...

Mos i humb

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë, më në fund ndalon lindjet

Opoja.net

Ky është amerikani që fitoi dy herë nga katër milionë dollarë në llotari

Opoja.net

Dy vëllezër vdesin natyrshëm brenda 20 orëve (VIDEO)

Opoja.net

Familja Alibajro, farkëtarët e vjetër të Prizrenit, tre shekuj traditë (VIDEO)

Opoja.net

Jahjaga takon djaloshin kosovar me koeficient të inteligjences 145

Opoja.net

74 vjeçari nga Prekazi që ëndërr kishte të bëhej futbollist, zbavitet me fëmijë livadheve të fshatit (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net