Opoja.net

Momenti kur u intonuan himni i Shqipërisë dhe Kosovës para se të niste ndeshja në Elbasan

Sport
Momenti kur u intonuan himni i Shqipërisë dhe Kosovës para se të niste ndeshja në Elbasan

Ka nisur ndeshja vëllazërore mes Shqipërisë dhe Kosovës.

Kombëtarja e Shqipërisë është nikoqire e Kosovës në një ndeshje miqësore në pasditën e sotme

Ndeshja ka nisur nga ora 16:00 në stadiumin “Elbasan Arena”.

Kjo miqësore vie para dy ndeshjeve të të dyja skuadrave në Ligën e Kombeve.

Momentin kur u inotnuan dy himet para ndeshjes mund t’i shikoni në videot e mëposhtme

The post Momenti kur u intonuan himni i Shqipërisë dhe Kosovës para se të niste ndeshja në Elbasan appeared first on FaktePlus.

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net