Opoja.net

Moti për sot dhe ditët ne vazhdim

Kosova
Moti për sot dhe ditët ne vazhdim

Sot, pritet të mbajë mot kryesisht i vranët, mirëpo gjasat për reshje shiu do të jenë të vogla.

Temperaturat do të jenë të përafërta me dje, ato do të sillën në mes 1 e 7 gradë celsius. Mot kryesisht i vranët parashihet të mbajë në pjesën më të madhe të javës.

Kohë pas kohe pritet të ketë reshje të dobëta shiu, por edhe bore. Në lugina mund të ketë mjegull, kurse temperaturat do të lëvizin në mes minus 1 e 8 gradë celsius.

Në fundjavës pritet rënie e ndjeshme e temperaturave.

Loading...

Mos i humb

E dhimbshme: Koronavirusi i merr jetën edhe një mjeku kosovar

Opoja.net

Nga nesër do të ketë reduktime të ujit në Prishtinë

Opoja.net

Testi i Covid-19 mbetet kusht për kosovarët që duan të hyjnë në Mal të Zi

Opoja.net

Ambasada e SHBA-ve del kundër idesë për tërheqjen e 10 përqindëshit nga Trusti: Kjo është e tmerrshme

Opoja.net

Kërkohet që studentët të lirohen nga pagesa e semestrit

Opoja.net

Qeveria merr këtë vendim për fluturimet nga ANP “Adem Jashari”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net