Opoja.net

Moti për sot dhe ditët ne vazhdim

Kosova

Sot, pritet të mbajë mot kryesisht i vranët, mirëpo gjasat për reshje shiu do të jenë të vogla.

Temperaturat do të jenë të përafërta me dje, ato do të sillën në mes 1 e 7 gradë celsius. Mot kryesisht i vranët parashihet të mbajë në pjesën më të madhe të javës.

Kohë pas kohe pritet të ketë reshje të dobëta shiu, por edhe bore. Në lugina mund të ketë mjegull, kurse temperaturat do të lëvizin në mes minus 1 e 8 gradë celsius.

Në fundjavës pritet rënie e ndjeshme e temperaturave.

Mos i humb

Policia: Kujdes, mjegulla mund të jetë rrezik për shoferët

Opoja.net

Kurti: 50 marrëveshjet e nënshkruara mes Shqipërisë dhe Kosovës nuk do të mbesin në letër

Opoja.net

Ambasadori britanik e uroi Kurtin për suksesin zgjedhor

Opoja.net

Për 9 muaj, në Kosovë mbi 5 mijë shoferë mbeten pa patentë shoferë

Opoja.net

Mot pranveror, temperaturat deri në 26 gradë celsius

Opoja.net

MASHT-i shpenzoi mbi 11 milionë euro për tekste shkollore, por shumë nxënës mbeten pa libra

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net