Mourinho lë në stol Balen, ja kush starton

Sport
Mourinho lë në stol Balen, ja kush starton

Bale në stol, Reguilon starton.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Tottenham dhe West Ham United

Gareth Bale nuk do ta nisë nga fillimi sfidën e parë pas rikthimit në Tottenham.

Ai është në stol për ndeshjen që ekipi i Jose Mourinhos do ta zhvillojë në shtëpi kundër West Ham United.

Derisa ardhja tjetër nga Real Madridi, Sergio Reguilon, e nis nga minuta e parë këtë takim.

Tottenham:

West Ham

Pique, Messit: Prit edhe një vit derisa ata të shkojnë

Kushtrim Guraj

Stadiumi “Fadil Vokrri” pritet të bëhet me 21 mijë ulëse

Kushtrim Guraj

Zidane pas humbjes kundër Shakhtarit: Do ta gjej një zgjidhje

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net