Opoja.net

Mund të fitoni nga këta telefona të vjetër nëse i keni ende në shtëpi

Teknologji
Mund të fitoni nga këta telefona të vjetër nëse i keni ende në shtëpi

Sipas studimeve, nëse keni disa nga modelet e vjetra të celularëve Nokia dhe Motorola atëherë mund të fitoni shumë para, transmeton shqiptarja. Faqja e internetit eBay ka vërejtur një rritje masive të çmimeve të pajisjeve teknologjike të viteve ‘80 dhe ‘90. Ja cilët janë dhjetë celularët dhe shifrat që ofrohen momentalisht për to: Mobira Senator -1,500 £ Motorola DynaTAC 8000X-250 £ Nokia 8800-300 £ Nokia 9000 Communicator-500 £ Motorola 3200-250 £ Motorola StarTAC 130-240 £ Nokia 8810-500 £ Nokia 8850-400 £ Nokia 7280-270 £ The post Mund të fitoni nga këta telefona të vjetër nëse i keni ende në shtëpi appeared first on Gazeta Express.,

Loading...

Mos i humb

Gaming Van Kosova, furgoni lëvizës me lojëra të ndryshme të PlayStation (VIDEO)

Opoja.net

Astronautët nisen drejt orbitës nga toka amerikane

Opoja.net

Shumë investime në fushën e IT-së, pak efiçencë (VIDEO)

Opoja.net

SpaceX: Astronautët e NASA-s pritet të tentojnë sërish nisjen në hapësirë

Opoja.net

Fluturimi i Space X shtyhet për shkak të motit (VIDEO)

Opoja.net

Mbyllja e fabrikës së Nissanit në Barcelonë përcillet me protesta (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net