Opoja.net

Mungesat e Kosovës ndaj Turqisë

Sport
Mungesat e Kosovës ndaj Turqisë

Pas publikimit të të ftuarve të Albert Bunjakit për përballjen e Kosovës ndaj Turqisë, janë kuptuar edhe mungesat e shumta që do t’i ketë Kosova për këtë ndeshje.

Kështu: përveç Hekuran Kryeziut që ka qenë standard në dy ndeshjet e fundit dhe është i suspenduar për shkak të kartonëve të verdhë dhe Bersant Celina për arsyet personale, mungesat tjera janë për shkak lëndimeve si: Erton Fejzullahu, Elbasan Rashani, Ardian Ismaili, Labinot Kabashi dhe Sinan Bytyqi.

Sa i përket dokumentacionit mungojnë: Besart Berisha dhe Atdhe Nuhiu

Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Kushtrim Guraj

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net