Muriqi pozitiv në koronavirus

Sport
Muriqi pozitiv në koronavirus

Vedat Muriqi pozitiv në koronavirus.

Muriqi ka rezultuar pozitiv në testet për Covid-19.

Ylli i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka rezultuar pozitiv në testet e koronavirusit, përcjell lajmi.net.

Këtë lajm e ka bërë të ditur ‘Tuttomercatoweb’.

Kështu, sipas këtyre raportimeve, aventura e Muriqit te Lazio do të vonojë për të gjetur startin.

Lojtari kosovar ka qenë duke u përballur me një lëndim së fundmi, dhe infektimi me Covid-19 vetëm sa vështirëson punët për të.

Mbetet të shihet nëse Vedati do të rikuperohet në kohë për Maqedoninë Veriore.

Mbyllet pa fitues drama në ‘San Siro’, Kumbulla ia siguron një pikë Romës

Kushtrim Guraj

Ministri italian konfirmon se kanë nisur hetimet kundër Ronaldos

Kushtrim Guraj

Alban Shillova flet pas rikthimit në fushat e blerta, ka një mesazh edhe për sfidën ndaj Ballkanit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net