Opoja.net

Mustafa: Fermerët e Kamenicës do ta kenë përkrahjen tonë

Natyra
Mustafa: Fermerët e Kamenicës do ta kenë përkrahjen tonë

Minsitri në detyrë i Bujqësisë Besian Mustafa, së bashku me kryetarin e Kamenicës Qëndron Kastratin, ka vizituar fermerët e kësaj komune e ku edhe janë zotuar që do të ofrojnë përkrahje për ta, raporton “Front Online”.

Postimi i plotë:

Fermerët e Kamenicës do ta kenë përkrahjen tonë.
Bashkë me kryetarin Qëndron Kastrati vizituam disa fermerë të njoftohemi me sfidat e tyre në kohë pandemie dhe t’i njoftomë për programet përkrahëse të Ministrisë dhe Komunës.

Loading...

Mos i humb

Dy mijë fermerë në listën e zezë

Opoja.net

AKK-ja kërkon të rivlerësohen listat refuzuese të subvencioneve

Opoja.net

Tash e tutje bizneset do të paguajnë TVSH-në e importit të grurit dhe miellit

Opoja.net

Mustafa: Do ta fuqizojmë sektorin e bujqësisë

Opoja.net

Pandemia i shkaktoi miliona humbje industrisë së qumështit në Kosovë

Opoja.net

Komuna e Vushtrrisë ndan 145 sera për fermerë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net