Opoja.net

Mustafi as në stol, Xhaka nuk starton kundër Aston Villës

Sport
Mustafi as në stol, Xhaka nuk starton kundër Aston Villës

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Aston Villës.

Nga ora 20:15, Arsenali do të kërkojë të vazhdojë me rezultate pozitive pas fitores së madhe kundër Manchester United që erdhi pas dy humbjeve.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Në anën tjetër, Aston Villa që ka po ashtu 12 pikë sa ‘Topçinjtë’, kërkon t’i japë fund ecurisë negative pas dy ndeshjeve pa fitore në Premierligë.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin Emirates në kuadër të xhiros së tetë në Premierligë.

Mirëpo dy futbollistët kosovarë, Mustafi e Xhaka nuk do të jenë pjesë e lojës.

The post Mustafi as në stol, Xhaka nuk starton kundër Aston Villës appeared first on FaktePlus.

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net