Opoja.net

Mustafi flet për herë të parë pas humbjes me Francën

Sport
Mustafi flet për herë të parë pas humbjes me Francën

Shkodran Mustafi së bashku me Gjermaninë janë eliminuar nga Euro 2016 pasi u mposhtën nga Franca me rezultat 2-0.

Mustafi u inkuadrua në pjesën e dytë, por skuadra nuk arriti të bëjë më shumë.

Ai i ka falënderuar tifozët për mbështetjen, ndërsa treguar edhe zhgënjimin e tij.

“Ende i zhgënjyer me humbjen e djeshme, do të doja të luaja në finale”.

“Megjithatë, turneu ishte një përvojë e madhe për të gjithë ne dhe jam krenar që jam pjesë e skuadrës! Faleminderit për mbështetjen tuaj! Ju premtoj, do të kthehemi edhe më i fortë!”, ka shkuar Musafi në rrjetet sociale.

Mustafi ka shënuar një gol në këtë kampionat kundër Ukrainës.

Vdes legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Kushtrim Guraj

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net