Opoja.net

Mustafi i lumtur me fitoren e Arsenalit: Paraqitja e madhe pa pranuar gol

Sport

Shkodran Mustafi ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të folur rreth fitores së Arsenalit në Ligën e Evropës.

Arsenali fitoi me lehtësi dhe rezultat të thellë 4-0 në shtëpi ndaj Standard Liege në ndeshjen e vlefshme për Grupin F.

Kjo fitore e londinezëve i ka pëlqyer mbrojtësit shqiptar, Mustafi, i cili ka shkruar në profilin e tij privat në Facebook.

Mustafi ka përgëzuar bashkëlojtarët e tij për paraqitjen e madhe, pa pranuar gol ndaj belgëve.

“Djelmoshat ishin në zjarr sot. Paraqitje e madhe dhe një tjetër portë e paprekur”, ka shkruar Mustafi në profilin e tij.

Ndryshe, Mustafi është kritikuar shumë gjatë muajve të fundit, por me të në formacion, Arsenali po pranon më pak gola. /Telegrafi/

Mos i humb

UEFA hap hetime ndaj Kosovës, mund të marr dënim

Opoja.net

Kush qëndroi prapa koreografisë madhështore të ndeshjes Kosovë – Mali i Zi?

Opoja.net

Ëndrra vazhdon, fitore dhe spektakël ndaj Malit të Zi

Opoja.net

Stadiumi ‘Fadil Vokrri’, kështjella e pamposhtur e ‘Dardanëve’

Opoja.net

UEFA paralajmëron spektakël në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi

Opoja.net

Formacioni i mundshëm i Kosovës në ndeshjen ndaj Malit të Zi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net