Opoja.net

Napoli po e transferon yllin e Romës që e kërkoi edhe Milani

Sport
Napoli po e transferon yllin e Romës që e kërkoi edhe Milani

Under shumë afër kalimit në Napoli.

Cengiz Under është afër kalimit të tij në Napoli.

Sipas calciomercato, sulmuesi i Romës pritet që të largohet nga kjo skuadër për të vazhduar aventurën e tij në një skuadër tjetër italiane.

Sulmuesi anësor tashmë ka arritur marrëveshje personale me skuadrën e Serie A, por Roma ka refuzuar ofertat e Napolit.

Megjithatë, dy skuadrat pritet që të pajtohen që Under të kalojë në Napoli për rreth 31 milionë euro.

Loading...

Mos i humb

Agjenti konfirmon gjithçka, kjo do të jetë e ardhmja e Lautaros

Fari Kolloni

Bayern – Chelsea, shënohet një super-gol në këtë ndeshje

Fari Kolloni

Pirlo trajner i Juventusit?

Fari Kolloni

Milan dhe Fiorentina po e bëjnë shkëmbimin e madh

Fari Kolloni

Pas eliminimit nga Champions, Zidane zyrtarisht e konfirmon të ardhmen e tij

Fari Kolloni

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net