Opoja.net

Napoli të bindur për transferimin e Azmoun

Sport
Napoli të bindur për transferimin e Azmoun

Napoli po besojnë fuqishëm se mund ta kompletojnë transferimin e futbollistit të Zenit St. Petersburg, Sardar Azmoun, sipas raportimeve nga Gazzetta dello Sport.
Sidoqoftë, ende nuk janë marrë vesh për detaje pasi që Zenit thuhet se do së paku 30 milionë euro për shërbimet e tij, ndërkaq Napoli nuk paguan mbi 25 milionë euro.
Përfaqësuesi i Iranit ka kaluar në një stinor të dalluar, duke arritur që t’i realizojë 14 gola në 29 ndeshje sa është paraqitur.

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net